
День рідної мови
21 лютого у стінах Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Йосипа Сліпого відбулася конференція присвячена дню рiдноï мови. Зустріч ініціював о. д-р. Ігор Драпак iз колишнім викладачем семінарії, кандидатом філологічних наук та активним громадським діячем п. Марією Крупою. Зустріч мала три частини. У першій частині п.













