
“Велети українського духу”
У середу, 16 листопада, в стінах Тернопільської семінарії була проведена конференція про трьох велетів українського духу, які кожен у свій час зробили неоціненний внесок на добро свого народу. Спікером конференції була кандидатка фізико-математичних наук, почесна членкиня Наукового товариства Шевченка - п. Ольга Збожна. У конференції













