Skip links

25 жовтня у стінах Тернопільської Вищої Духовної семінарії відбулася зустріч студентів Бучацької єпархії зі синкелом у справах формації духовенства отцем Андрієм Лемчуком

Ісус Христос покликав священиків до високого святого завдання на землі, щоб спасати людські душі, за які Він віддав своє життя на хресті. У справі спасіння душ кожний священик покликаний, щоб бути Христовим помічником, заступником і другим Христом. Отець наголошує на праці яку потрібно сумлінно здійснювати в сьогоднішній час . Світ не стоїть на місці, а стикається все з новими та новими викликами сьогодення на які без сумніву має реагувати наша Церква.
Найважливіша справа на землі це – Божа слава і спасіння безсмертних душ. Ми, як майбутнє Церкви повинні навчитися формувати в собі тих, хто зможе нести Боже Слово проповіддю, а також ділом і прикладом, заохочував отець.
Працю ми повинні здійснювати не заради вигоди, не заради власного комфорту, бо добрий пастир відвідує хворих, бідних і потребуючих та по можливості їм допомагає, добрий пастир дбає про церковні товариства та ними опікується.
На зустрічі були підняті питання які завжди залишаються відкритими та актуальними.
Бо тільки спільна праця зможе дати добрі плоди.
Брати семінаристи дякують отцю Андрію за слово науки і радо запрошують на наступну зустріч.

Автор бр. Петро Кварцяний