Skip links

Вечір четвертого курсу

У неділю, 24 жовтня, брати четвертого курсу Вищої Духовної Семінарії показали культурно-духовний вечір для семінарійної спільноти. Темою вечора стала постать Святого Йосифа Обручника – опікуна Ісуса Христа, чоловіка Діви Марії.
DSC_0101

Дійство розгорнулось в актовому залі семінарії. Студенти традиційно розпочали з молитви. Далі, брати зобразили одну з буденних бесід у семінарії за столом під час чергового прийому їжі. Розмовляли про того, хто б міг стати прикладом гідного наслідування чоловіка в наш час, ХХІ століття. Перелічивши доста осіб боговгодного життя: вони дійшли до думки – найкращий б приклад взяли зі Святого Йосифа. Опісля, дослідили – які риси були притаманні Йосифу обручнику: чистота, відповідальність, мужність, жертовність та працьовитість – все це приправлене батьківської любов’ю та довірою до Господа Бога.

Розіграли кілька сценок відповідно до рис – задля кращого сприйняття глядачами. Театральні дійства супроводжувались духовними роздумами та застановами глядача сцени. Додали, також кілька тематично гумористичних «відступів» вечора.

Автор бр. Роман Романюк