Skip links

Неділя Прощення у ТВДС

   Піст – це духовна практика, яка допомагає звільнитися, змінитися та очиститися. Піст це ряд аскетичних вправ, що вгамовують пристрасті тіла та розпалюють жевріючий вогонь любові у нашій душі. Піст – це час переосмислення власного життя, це час налаштування на перемогу над злом.

    Найважливішим моментом у пості є особиста зустріч із Христом. Зустріч із Христом, яку можемо досягнути примирившись із собою та примирившись із ближнім.

Митрополит Василій Семенюк

   У Неділю Прощення уся семінарійна спільнота Тернопільської Вищої Духовної Семінарії вступила у час Великого посту. Владика-митрополит Василій Семенюк власним прикладом заохотив братів просити прощення у тих із ким перебуваємо кожного дня, просити прощення у рідних, друзів та знайомих. Адже прощення та примиреня є першим кроком на шляху до духовної досконалості та на шляху до зустрічі із Ісусом.

  Заохочуємо усіх людей доброї волі, гідно та ревно провести цей благодатний час посту, щоб звільнившись від власних гріхів зустрітись у правдивій радості із Воскреслим Хрестом!