Skip links

Відбулися підготовчі курси для вступників 2021

  Сьогодні, 15 травня, у стінах нашої семінарії завершилися підготовчі курси для юнаків, які виявили бажання стати на шлях служіння Богові, Церкві та народу. Нагадуємо, що курси відбулися у двох турах, а саме 8 та 15 травня.

  Традиційно, 8 травня курси для абітурієнтів розпочав кир Василій Семенюк Архієпископ і Митрополит Тернопільсько – Зборівський, вводячи юнаків в історію Української та Вселенської Церкви й розповідав їм яким повинен бути священик в сучасних умовах, акцентуючи найбільшу увагу на вірності Богові та Його Церкві, на ревності у молитві та служінні ближньому, а також моральних якостях.

  Після науки владика Василій Семенюк розпочав знайомство з бажаючими до вступу в семінарію та невелике опитування з відповідних предметів, які є важливі при вступі до семінарії.

  Опісля о. д–р. Михаїл Пастух провів для абітурієнтів лекцію з історії спасіння Старого та Нового Заповітів. Священик також ознайомив юнаків із внутрішнім уставом нашої семінарії. Отець Михайло завершив перший етап підготовчих курсів для вступників семінарії, давши абітурієнтам незабутні духовні настанови, завершилася зустріч спільною молитвою за Україну та за розвиток власного покликання.

  Наступний тур підготовчих курсів відбувся 15 травня. Розпочав віце – ректор з навчальної частини о. д – р. Володимир Ковалковський, який ознайомив абітурієнтів з інтелектуальними вимогами та критеріями відносно яких будуть проведенні екзамени. Звернув віце ректор увагу і на зовнішній вигляд для студента, який повинен бути скромним та не надто привертати до себе увагу. Завершивши ознайомлення, о. Володимир провів підготовче тестування абітурієнтів з профілюючих предметів, а саме з історії Церкви, літургіки, церковного співу та знання Святого Письма.

  Останнім етапом підготовчих курсів були короткі лекції з літургіки та співу, котрі проводив о. ліц. Богдан Гавришко, який є викладачем літургіки та церковного співу у нашій семінарії.

  Варто підмітити, що юнаки, захоплююче слухали науки на підготовчих курсах, а опісля ділилися враженнями від почутого. Молимося і просимо кожного по змозі долучатися до спільної молитиви за кожного, хто виявив бажання посвятити себе Богові.