Skip links

Брати вищої семінарії взяли участь у двох місійних групах на сході в часі Пасхальних празників

Владика Теодор Мартинюк спільно з ректором Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Володимиром Фірманом та деканом Зарваницьким о. Володимиром Топоровським відвідали місця дислокації військових ЗСУ. Їм допомагали брати Вищої духовної семінарії Тернопільсько-Зборівської Митрополії.

Кожного разу відбувалася молитва і привітання військових з Воскресінням Христовим. Були роздані подарунки, які передали вірні і духовенство Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Збірку великодніх дарів організував митрополит Василій разом із отцями-деканами. Військові отримали близько тисячі літрів вареників, десятки кілограм крашанок, яєць, пасок, м’ясних виробів та консервованих овочів, солодощів, домашніх смаколиків та інших продуктів. Всього військовим було роздано більше як дві тони продуктів, щедро зібраних вірними.

«Перебуваючи далеко від рідних, завдяки спільній молитві з єпископом, священником та семінаристів, військові могли хоч частково відчути свято. Вони щиро вдячні всім за молитву, пам’ять про них та підтримку, яка кожного разу додає їм сили і наснаги», – розповідає владика Теодор.

У відвідинах частин ЗСУ гостей з Тернопільщини супроводжував о. Сергій Паламарчук адміністратор парафій у м. Лисичанськ та селах Муратове і Капітанове.

Адміністратор цих парафій о. Сергій Паламарчук організував архиєрейські богослужіння. Особливо урочистими були пасхальні божественні Літургії з освяченням пасок. Завдяки активній душпастирській праці о. Сергія діти і молодь активно брали участь у богослужіннях. Парафіяни дякували за духовну підтримку. Висловлювали вдячність митрополиту Василію Семенюку за матеріальну допомогу у зведенні храму у м. Лисичанськ.

Leave a comment

7 − four =