Skip links

Мотиви у священничому житті

   3 березня у приміщенні актового залу семінарійна родина обговорювала дуже важливу річ у священничому житті, а саме мотиви у священничому житті. Очолив дану дискусію префект та куратор 7 курсу – о.д-р. Ігор Драпак.

  Так як семінарія – заклад не лише інтелектуальної, а й моральної та духовної формації, отець наголосив на особливій важливості останніх двох.

Запитавши про мотиви у духовному житті наших братів, спікер почув:

«Важливими є індивідуальні мотиви кожного, а також засоби їх реалізації, тобто молитва, Таїнства Покаяння та щоденного Причастя»

– наголосив брат 6 курсу Віталій Шкільник.

   Серед інших думок, що виражали браття, важливими мотивами духовного життя богопосвяченої особи є власне спасіння та спасіння довірених нам Богом людей.
   Підсумовуючи усі висловлювання, отець-доктор звернув увагу на радість, як ключовий мотив у священичому служінні. Радість у праці з дітьми, в уділенні Святих Таїнств чи під час духовних розмов. «Священнича» радість є свідченням присутності самого Христа, а також є необхідною для долання усіх життєвих викликів!

   Отець Ігор підкреслив те, що не лише за час навчання у семінарії потрібно пригадувати собі істинні мотиви покликання, а й протягом усього життя тримати їх як добрий орієнтир на шляху до спасіння.