Skip links

Ще один крок уперед

DSC_1703

“Я, Господь, покликав Тебе в справедливості, і буду міцно тримати за руки Тебе, і Тебе берегтиму, і дам Я Тебе заповітом народові, за Світло поганам” (Iсая 42:6)

У неділю, 19 вересня, в стінах Тернопільської Вищої Духовної семінарії відбувся чин облечин братів 2-го курсу. Торжество урочисто почалося з Вечірньої, під час якої високопреосвященніший Архиєписком і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк здійснив облечини в підрясники. Супроводжував Вечірню спів Малого хору, який філігранно прикрасив цей особливий молитовний чин.

На свято прибули батьки, родичі та духовні наставники, які розділили з ними цю радісну подію.
Після цього владика Василій звернувся зі своїм душпастирським і наставницьким словом.
Він зазначив, що браття отримали священичу одіж і для того, щоб стати хорошим священником потрібно багато праці над собою.
Коли урочисте богослужіння було завершено, винуватці свята мали час для спільних фотографій і привітань. Опісля того, всі вирушили на частування, яке було приготоване для гостей свята.

Братам дозволено носити підрясники, який є невід’ємним атрибутом богопосвяченої особи. Таким чином, семінаристи цього курсу зробили ще один крок вперед у їхньому духовному житті та ще на один крок наблизилися до величного Таїнства Священства.

Leave a comment

3 + seventeen =