Skip links

9 вересня у Тернопільській вищій духовній семінарії особливий день!

IMG_6598
День, коли семінаристи несуть до стіп Зарваницької Божої Матері свої прохання, подяки та щирі молитви, єднаючись у пішій прощі від семінарії до чудотворного місця!

Протягом усього шляху браття співали пісні на прославу Господа та Його Матері, молилися вервицю, вели духовні бесіди та роздумували над своїм покликанням до богопосвяченого життя. Особлива духовна атмосфера панувала протягом всього паломництва, а це більше ніж п’ятдесят кілометрів та дванадцять годин ходьби!
Своєю батьківською підтримкою та опікою полегшували цей шлях духівники семінарії о.Богдан та о.Михайло, а також префект – о.Ігор.
Вся дружня семінарійні родина увійшла до Зарваниці під голосні дзвони парафіяльної Церкви та традиційну пісню «Чудотворна Діво Маріє»!
Помолившись молебен до Пресвятої Богородиці біля чудотворної ікони та втамувавши спрагу у цілющому джерелі, братія дружньо повернулись у стіни рідної альма-матер.
«Цей день є надзвичайно цінним у духовному житті кожного з нас, адже по-особливому досвідчуємо благодать Божу та опіку Його Матері!» – такими словами описав цю прошу брат Максим.
І справді, цей нелегкий шлях, щира молитва, братня спільнота, а понад усе – духовний досвід ще надовго зігріватимуть серця усіх учасників сьогоднішнього семінарійного паломництва!

Залишити коментар

eighteen − 6 =