Skip links

Поповнення у семінарійній родині

  У четвер, 8 липня з благословення архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, особи, які були зараховані на перший курс навчання до Вищої Духовної семінарії ім. Патріарха Йосипа Сліпого Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, на чолі з віце-ректором по духовній частині о. Богданом Заблоцьким здійснили традиційну пішу прощу до Зарваниці

  У час прощі брати розважали над своїм покликанням, ближче пізнавали один одного та єдналися у спільній молитві.

  У селі Семиківці брати семінаристи молилися Божественну літургію, яку очолив о. Богдан Заблоцький у співслужінні адміністратора парафії о. Володимира Маламона. У часі проповіді найбільший наголос був на тому, щоб брати не боялися іти до своєї мети, не озиралися назад, а лише з Божою допомогою твердо прямували до обраної цілі просячи допомоги у Пресвятої Богородиці, яка нас завжди чекає, любить та покриває своїм покровом.

  По прибуттю до Зарваниці у парафіяльній церкві Пресвятої Трійці брати семінаристи помолилися подячний молебень перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої віддаючи під Її покров себе та своїх рідних.

  Опісля спільнота прибула до Марійського Духовного центру «Зарваниця» де їх радо зустріли: о. мітрат Володимир Фірман – ректор Марійського духовного центру, о. Ігор Засійбіда – адміністратор МДЦ «Зарваниця» та о. Микола Медюх – адміністратор будинку прочанина. Настоятелі дали братам певні духовні настанови наголошуючи яким має бути духовне життя в часі семінарійної формації.