Skip links

Курсовий вечір братів 6-го курсу “Моя мрія – бути людиною”

  26 лютого семінаристи 6 курсу провели вечір для семінарійної родини, присвяченний величній постатті УГКЦ XX-XXI століть, патріарху Любимиру Гузару.

Постаті УКГЦ

  Розпочали браття представлення із згадки подій і ключових постатей, які дали долучитись до відновлення УГКЦ. Серед них було згадано також патріарха Йосипа Сліпого і його вклад у цю величну справу, а також відношення до самого майбутнього патріарха.

  Брати репрезентували життя пастиря, починаючи від перших кроків його служіння, старання для розвитку Церкви та, нарешті, його вклад для майбутніх поколінь.
  Питомці неабиякою театральною грою вдало передали велику простоту, відкритість і людськість великого патріарха, який через ціле своє життя проніс ці чесноти. Він дав яскравий приклад кожному як людина, котра намагається служити іншим, може донести людям Бога.
  Не забули показати брати візит Блаженнішого до Тернопільської семінарії, його позитивне ставлення до семінарійної родини.
  Важливим завданням перед собою особисто та перед УГКЦ Блаженніший ставив перемінити свідомість людей, які були скаліченні різними історичними обставинами. Проте найбільше і найголовніше завдання ставив – бути людиною. Саме воно стало основним життєвим кредом великої постаті.
  Поділився із нами своїми враженнями про цей вечір брат другого курсу, Юрій Яриш: ” Мені сподобалося те, як урізноманітнено складений сценарій, вдало поєднано події з життя Блаженнішого Любомира як Глави із “веселими” реаліями його життя і загалом якісно продумано і виконано виступ”.
  Загалом вечір був наповнений неймовірною атмосферою, що ще раз підтверджує величність особи блаженнішого Любомира, а також велику наполегливість братів, які змогли чудово організувати цей культурно-просвітницький вечір і пригадати особу патріарха та його послання до кожного.
  На завершення митрополит Василь Семенюк подякував братам за те, що пригадують великих стовпів Української Греко-Католицької Церкви, пригадав декілька цікавих особистих історій, пов’язаних із цією великою людиною та побажав братам наполегливості на своєму священничому шляху.