
Пастирський візит владик до семінарії: покликання, вдячність та духовна боротьба
6 лютого 2026 року стало особливим днем для спільноти Вищої Духовної семінарії – у її стінах відбулися дві духовно-формаційні конференції, які очолили владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, та владика-митрополит Теодор Мартинюк, Тернопільсько-Зборівський. Зустріч із владикою Дмитром Григораком Перша конференція розпочалася зі зустрічі владики Дмитра з













