Skip links

Участь у фестивалі “Ad Fontes”

19 листопада 2023 року Божого хор Вищої Духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого під керівництвом п. Оксани Шуфліти взяв участь у 5 фестивалі семінарійних хорів Ad Fontes, який організувала Дрогобицька Духовна семінарія імені блаженних священномучеників Якима, Северіяна та Віталія.

Перед початком фестивалю наш семінарійний хор супроводжував своїм співом Божественну Літургію у храмі Різдва святого Йоана Хрестителя у м. Дрогобич, де парохом є ректор ДДС митр.прот. Мирон Бендик.

Розпочався фестиваль у Катедральному соборі Пресвятої Трійці м. Дрогобич. Зі вступним словом до всіх учасників та гостей звернувся преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпарх Самбірсько-Дрогобицький та поблагословив усіх на добре проведення фестивалю. У даному заході також взяли участь інші семінарійні хори УГКЦ, а також хори із УжГКБА ім. блаженного Теодора Ромжі МГКЄ та із Рівненської духовної семінарії ПЦУ, які виконували різні духовні та патріотичні твори. Наприкінці фестивалю відбулося нагородження учасників та передання символічної тарілки з логотипом фестивалю його наступним організаторам: ВІФБС імені Йосифа Велямина Рутського у Брюховичах.

Захід завершився спільним виконанням всіх хорів молитви “Боже великий, єдиний” під керівництвом Богдана Притули, диригента хору Львівської Духовної семінарії Святого Духа. Дякуємо Богові та ЗСУ за можливість взяти участь у фестивалі.

Повідомив бр. Ярослав Зрайчик, 6 курс