Skip links

Міжнародна науково-практична конференція «Психосоціальні ресурси особистісного та соціального розвитку в епоху глобалізації»

Міжнародна науково-практична конференція «Психосоціальні ресурси особистісного та соціального розвитку в епоху глобалізації»

3 листопада студенти Вищої Духовної семінарії Тернопільсько-Зборівської ариєпархії мали нагоду були учасниками міжнароднародної науково-практичної конференції «Психосоціальні ресурси особистісного та соціального розвитку в епоху глобалізації», що відбулася У стінах соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету. У конференції брали участь близько 200 осіб, представники 18 закордонних університетів 13 країн світу.

Після відкриття розпочалося пленарне засідання. На якому виступали українські та зарубіжні науковці. Зокрема Ян ван Звітен – ректор Нідерландської бізнес-академії розповів про медіацію – вид врегулювання суперечок через залучення третьої особи, як альтернатива судових процесів. Тамар Сірадзе – проректор Батумського державного університету доповідала про освітні реформи в Грузії. Доктор Беата Кживош – Ринкевич розповіла про вплив соціальних мереж та віртуального світу на дітей та молодь. Про те, що “Like” у соціальних мережах знижують регуляційні процеси, та впливають на критерії оцінювання речей, як добрих, чи не добрих. А також доктор Анатолій Фурман розповів про перспективи розвитку Української психології.

Після перерви на каву, в часі якої брати семінаристи мали непересічну нагоду в неформальній атмосфері поспілкуватися з почесними професорами університету, та запрошеними гостями розпочалася робота в п’ятьох секційних платформах: 1) філософсько-методологічний та культурно-історичний дискурси ресурсології як інноваційної сфери миследіяльності; 2) історія і культура як ресурс суспільствотворення; 3) психодуховні ресурси особи, групи, соціуму; 4) соціокультурні ресурси як чинник особистісного зростання і суспільствотворення; 5) ресурсне практикування у соціогуманітарній сфері сучасного суспільства.

На завершення конференції один з братів був запрошений до здійснення рефлексії над почутим протягом дня.

Джерело: https://www.wunu.edu.ua/news/24756–mzhnarodna-naukovo-praktichna-konferencja-psihosocaln-resursi-osobistsnogo-ta-socalnogo-rozvitku-v-epohu-globalzacyi.html